Viso veido odos patempimas

Original price was: 510,00 €.Current price is: 399,00 €.

CLASSYS ULTRAFORMER III – tai revoliucinė nechirurginė ir neinvazinė odos stangrinimo, patempimo  procedūra, kuri skatina natūralius organizmo regeneracinius procesus. Yra naudojama itin sudėtinga mikro ir makro fokusuoto ultragarso energija, pasiekianti net 1.5 mm, 2.00 mm, 3.00 mm, ir 4.5 mm SMAS giliuosius odos sluoksnius . Procedūros metu frakciniu (taškiniu) būdu skleidžiama stipri micro ir macro sufokusuota ultragarso energija, kuri įsiskverbia į paviršinį aponeurotinį raumenų sistemos (SMAS) sluoksnį, esantį 4,5 mm nuo odos paviršiaus.

Ultragarso energija  sukelia laikinus taškinius pažeidimus odos viduje. Koaguliacijos (krešėjimo) taškuose temperatūrai pakilus apie 60 laipsnių, odos ląstelės susitraukia, sukeldamos stangrinamąjį poveikį. Taškinių  pažeidimų stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba odoje bei SMAS sluoksnyje aktyvina  odos regeneraciją, atjauninima  ir stangrinimo efektą. Hifu energija nepažeisdama aplinkinių audinių pasiekia odos sluoksnius, kuriuos operacijos metu pakeltų plastikos chirurgai.  Ši inovatyvi procedūra yra labai populiari visame pasaulyje.

ULTRAFORMER III padeda pasiekti akivaizdžius odos jauninimo rezultatus iškart po procedūros , o pilnas rezultatas matomas po 3 mėnesių. Procedūros yra ilgalaikės ir atliekamos tik  nuo 1-2 kartų. Atlikus pirmąją procedūrą, po 3 mėnesių galima jau kartoti antrąją procedūrą.

Riebalų skaidymo procedūros yra atliekamas nuo 1-2 kartų. Antroji procedūra atliekama tik po 30 dienų.

Kategorija: