Viso veido, pagurklio, kaklo odos patempimas

Original price was: 950,00 €.Current price is: 750,00 €.

CLASSYS ULTRAFORMER III – tai revoliucinė nechirurginė ir neinvazinė odos stangrinimo, patempimo procedūra, kuri skatina natūralius organizmo regeneracinius procesus. Yra naudojama itin sudėtinga mikro ir makro fokusuoto ultragarso energija, pasiekianti net 1,5 mm, 2,00 mm, 3,00 mm, ir 4,5 mm SMAS giliuosius odos sluoksnius. Procedūros metu frakciniu (taškiniu) būdu skleidžiama stipri micro ir macro sufokusuota ultragarso energija, kuri įsiskverbia į paviršinį aponeurotinį raumenų sistemos (SMAS) sluoksnį, esantį 4,5 mm nuo odos paviršiaus.

Ultragarso energija sukelia laikinus taškinius pažeidimus odos viduje. Koaguliacijos (krešėjimo) taškuose temperatūrai pakilus apie 60 laipsnių, odos ląstelės susitraukia, sukeldamos stangrinamąjį poveikį. Taškinių pažeidimų stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba odoje bei SMAS sluoksnyje aktyvina odos regeneraciją, atjauninima ir suteikia stangrinimo efektą. Hifu energija, nepažeisdama aplinkinių audinių pasiekia odos sluoksnius, kuriuos operacijos metu pakeltų plastikos chirurgai.  Ši inovatyvi procedūra yra labai populiari visame pasaulyje.

ULTRAFORMER III padeda pasiekti akivaizdžius odos jauninimo rezultatus iškart po procedūros, o pilnas rezultatas matomas po 3 mėnesių. Procedūros yra ilgalaikės ir atliekamos tik  nuo 1-2 kartų. Atlikus pirmąją procedūrą, po 3 mėnesių galima jau kartoti antrąją procedūrą.

Kategorija: