Valomasis, sebumą reguliuojantis koncentratas – II

56,00 

Blizganti oda, išsiplėtusios poros, matomi inkštirai, padidėjęs riebalinių liaukų sekretas – tai yra mišrios bei riebios odos pagrindiniai požymiai. Naudodami valomąjį koncentratą normalizuosite riebalų išsiskyrimą ir išvalysite odą. Sudėtyje yra sieros aminorūgščių kompleksų, niacinamido ir matizuojančių bei sugeriančių mikropigmentų, gautų iš kvarco.

Domina kaina? Susisiekite su mumis telefonu
+370 689 63981

Kategorijos: ,

Aprašymas

NAUDOKITE JEI,
Reikia normalizuoti odą ir sumažinti uždegimą. 

AKTYVIEJI INGREDIENTAI
Hialurono rūgštis, ConcreteWax (keramidų 1-3-6, cholesterolio, riebalų rūgščių ir fitosfingozino junginys), niacinamidas, pantenolis, Softfocus Powders (suvienodinančios ir matizuojančios pudros derinys), Tiolisina® kompleksas (sebumą balansuojančių aminorūgščių kompleksas), Transcutol®.

KOKIAI ODAI SKIRTA? Mišriai, riebiai odai.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Įlašinti iki 2-6 lašų ryte ir vakare į įprastai naudojama Rhea kremą.

PASTABA
Įlašindami kelis lašus koncentrato į veido kremą, sukursite savo individualų kremą. Galite juos derinti su tos pačios kosmetinės paskirties kremais, kad sustiprintumėte sinerginį poveikį. Taip pat galite derinti su skirtingos paskirties kremu, kad sukurtumėte savo daugiafunkcinį produktą. Transcutol® – tai galingas vektorius, esantis visuose B dozės stiprintuvuose, kuris dar giliau įstumia veikliąsias medžiagas, kad būtų pasiekti precedento neturintys rezultatai

Papildoma informacija

Produkto kiekis

10ml

Kilmės šalis

Italija