Stangrinantis koncentratas – XI

60,50 

Jaunesnės moterys turi putlią odą ir aiškesnius veido kontūrus. Taip yra dėl estrogenų – moteriškų hormonų į kuriuos reaguoja odos receptoriai, skatindami kolageno ir elastino, odos atraminių struktūrų, gamybą. Šio koncentrato sudėtyje yra fitoestrogenų, augalų ir hormonų, kurie atkuria ši mechanizmą. Todėl jūsų kolageno ir elastino kokybė žymiai pagerės, kad būtų išvengta raukšlių ir odos laisvumo.

Domina kaina? Susisiekite su mumis telefonu
+370 689 63981

Kategorijos: ,

Aprašymas

NAUDOKITE JEI,
Ieškote anti-age poveikio raukšlėms, tonuso gerinimui ir tamsių dėmių šviesinimui.

AKTYVIEJI INGREDIENTAI
Chronokompleksas (alaus mielių darinys), ConcreteWax (keramidų 1-3-6, cholesterolio, riebalų rūgščių ir fitosfingozino junginys), GAG enhancer, hop fitoestrogenai, oligopeptidas 3, oligopeptidas 4, peptidas 10, Transcutol®.

KOKIAI ODAI SKIRTA? Brandžiai odai.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Įlašinti iki 2-6 lašų ryte ir vakare į įprastai naudojama Rhea kremą.

PASTABA
Įlašindami kelis lašus koncentrato į veido kremą, sukursite savo individualų kremą. Galite juos derinti su tos pačios kosmetinės paskirties kremais, kad sustiprintumėte sinerginį poveikį. Taip pat galite derinti su skirtingos paskirties kremu, kad sukurtumėte savo daugiafunkcinį produktą. Transcutol® – tai galingas vektorius, esantis visuose B dozės stiprintuvuose, kuris dar giliau įstumia veikliąsias medžiagas, kad būtų pasiekti precedento neturintys rezultatai

Papildoma informacija

Produkto kiekis

10ml

Kilmės šalis

Italija