Raminantis koncentratas – IV

56,00 

Daugiau jokių paraudimų, kuperozės ir jautrios odos, kuri gan dažnai pasireiškia sunkioje būsenoje. Viena dozė raminančio koncentrato yra viskas, ko jums reikia, kad sumažintumėte odos jautrumą ir suteiktumėte jai neįtikėtiną komfortą. Visa tai lemia didelė pantenolio koncentracija, sustiprinta alantoinu ir bio-placentos augimo faktoriais. Hialurono rūgščių ir heksapeptido-51 derinys, apsaugantis ląstelinės DNR vientisumą, daro šį aktyvatorių galingu odos normalizatoriumi, galinčiu padidinti ir apsaugoti raginio sluoksnio bei rūgščių – hidrolipidinės plėvelės – faktorius.

Domina kaina? Susisiekite su mumis telefonu
+370 689 63981

Kategorijos: ,

Aprašymas

NAUDOKITE JEI,
Oda yra jautri, linkusi į niežulį ir paraudimą.

AKTYVIEJI INGREDIENTAI
Alantoinas, ConcreteWax (keramidų 1-3-6, cholesterolio, riebalų rūgščių ir fitosfingozino junginys), Bio-Placental EGFs (epidermio augimo faktoriai (baltymai), išgauti iš augalinės bioplacentos), Hyalu-Fill (lokalaus naudojimo užpildas iš susietosios hialurono rūgšties), oligopeptidas 6, peptidas 10, pantenolis, Copper peptides, Transcutol®.

KOKIAI ODAI SKIRTA? Jautriai, kuperozinei odai.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Įlašinti iki 2-6 lašų ryte ir vakare į įprastai naudojama Rhea kremą.

PASTABA
Įlašindami kelis lašus koncentrato į veido kremą, sukursite savo individualų kremą. Galite juos derinti su tos pačios kosmetinės paskirties kremais, kad sustiprintumėte sinerginį poveikį. Taip pat galite derinti su skirtingos paskirties kremu, kad sukurtumėte savo daugiafunkcinį produktą. Transcutol® – tai galingas vektorius, esantis visuose B dozės stiprintuvuose, kuris dar giliau įstumia veikliąsias medžiagas, kad būtų pasiekti precedento neturintys rezultatai

Papildoma informacija

Produkto kiekis

10ml

Kilmės šalis

Italija