Maitinantis koncentratas – III

56,00 

Sausa oda pavargsta laukti, ją reikia maitinti, kad ji išlaikytų formą. Maitinantis koncentratas, praturtintas augalinėmis sojos lipidų mikromicelėmis, pasižyminčiomis atkuriamosiomis ir apsauginėmis savybėmis. Kitos sudedamosios dalys, sudarančios formulę, yra ypatingos: organiniai ir augaliniai keramidai, sąveikaujantys su hialurono rūgštimi, kad oda būtų pamaitinta nuo hidrolipidinės plėvelės iki giliausių sluoksnių, taip pat biologiniai placentos faktoriai ir oligopeptidai, kurie stimuliuoja odos matricą, kad užtikrintų odos stangrumą ir tonusą.

Domina kaina? Susisiekite su mumis telefonu
+370 689 63981

Kategorijos: ,

Aprašymas

NAUDOKITE JEI,
Kai trūksta lipidų ir maitinimo.

AKTYVIEJI INGREDIENTAI
ConcreteWax (keramidų 1-3-6, cholesterolio, riebalų rūgščių ir fitosfingozino junginys), niacinamidas, Bio-Placental EGFs (epidermio augimo faktoriai (baltymai), išgauti iš augalinės bioplacentos), Hyalu-Fill (lokalaus naudojimo užpildas iš susietosios hialurono rūgšties), hidro gliukozė, niacinamidas, oligopeptidas 6, peptidas 10, tokoferolis, Transcutol®.

KOKIAI ODAI SKIRTA? Sausai odai.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Įlašinti iki 2-6 lašų ryte ir vakare į įprastai naudojama Rhea kremą.

PASTABA
Įlašindami kelis lašus koncentrato į veido kremą, sukursite savo individualų kremą. Galite juos derinti su tos pačios kosmetinės paskirties kremais, kad sustiprintumėte sinerginį poveikį. Taip pat galite derinti su skirtingos paskirties kremu, kad sukurtumėte savo daugiafunkcinį produktą. Transcutol® – tai galingas vektorius, esantis visuose B dozės stiprintuvuose, kuris dar giliau įstumia veikliąsias medžiagas, kad būtų pasiekti precedento neturintys rezultatai

Papildoma informacija

Produkto kiekis

10ml

Kilmės šalis

Italija