Jauninantis koncentratas – IX

60,50 

Anti-age poveikis, kuris yra dar galingesnis dėl šio koncentrato, suteikia veiksmingą efektą ir neutralizuoja senėjimo požymius bei raukšles. Jo specialioje formulėje yra antioksidantų, tokių kaip pantenolis, vitaminas E ir bio-placentos augimo foktoriai, kurie gali skatinti odos matricos regeneraciją. Vertingas hialurono rūgščių, keramidų ir cholesterolio derinys atkuria raginį sluoksnį, o sojos fitoestrogenai ir oligopeptidai sustiprina dermos struktūrą.

Domina kaina? Susisiekite su mumis telefonu
+370 689 63981

Kategorijos: ,

Aprašymas

NAUDOKITE JEI,
Oda kenčia nuo raukšlių ir suglėbimo.

AKTYVIEJI INGREDIENTAI
Chronokompleksas (alaus mielių darinys), ConcreteWax (keramidų 1-3-6, cholesterolio, riebalų rūgščių ir fitosfingozino junginys), Bio-Placental EGFs (epidermio augimo faktoriai (baltymai), išgauti iš augalinės bioplacentos), Hyalu-Fill (lokalaus naudojimo užpildas iš susietosios hialurono rūgšties), oligopeptidas 6, pantenolis, peptidas 10, tokoferolis, Transcutol®.

KOKIAI ODAI SKIRTA? Brandžiai odai.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Įlašinti iki 6 lašų ryte ir vakare į įprastai naudojama Rhea kremą.

PASTABA
Įlašindami kelis lašus koncentrato į veido kremą, sukursite savo individualų kremą. Galite juos derinti su tos pačios kosmetinės paskirties kremais, kad sustiprintumėte sinerginį poveikį. Taip pat galite derinti su skirtingos paskirties kremu, kad sukurtumėte savo daugiafunkcinį produktą. Transcutol® – tai galingas vektorius, esantis visuose B dozės stiprintuvuose, kuris dar giliau išstumia veikliąsias medžiagas, kad būtų pasiekti precedento neturintys rezultatai.

Papildoma informacija

Produkto kiekis

10ml

Kilmės šalis

Italija