Intensyviai regeneruojanti akių kontūro procedūra

158,50 

Jos neabejotinai turi ypatingų galių: jos gali tave priblokšti, gali pasakyti myliu tave nuoširdžiau nei bet kas kitas, gali teleportuoti tave į tolimas pasaulio vietas tiesiog užsimerkdamos. Jūsų akys tiek daug padaro už jus.

Domina kaina? Susisiekite su mumis telefonu
+370 689 63981

Kategorijos: ,

Aprašymas

O dabar jūs galite padaryti kažką nuostabaus dėl jų: intensyviai regeneruojanti akių kontūro procedūra visiškai atgaivina jūsų akis. Intensyvi 4 savaičių trukmės procedūra, sudaryta iš 3-jų akių odą stiprinančių priemonių, kurios specifiškai ir giliai veikia visas akių kontūro problemas: raukšlės išlyginamos ir užpildomos, išnyksta nuovargio požymiai, oda tonizuojama, sudrėkinama ir tampa elastingesnė. Ampules labai lengva ir higieniška naudoti, o hidrogelinė tekstūra leidžia gauti didelę stimuliuojančių, atgaivinančių ir regeneruojančių veikliųjų medžiagų dozę. Mes turime super galių jūsų akių kontūrui!

NAUDOKITE JEI,
Jūsų tikslas – diena iš dienos visiškai pakeisti akių kontūrą, taikant ritualą, kuris bendrai sprendžia visas problemas. Puikiai tinka, jei mėgstate lengvą, lengvai tepamą ir greitai įsigeriančią tekstūrą.

AKTYVIEJI INGREDIENTAI
Chronokompleksas (alaus mielių darinys), ConcreteWax (keramidų 1-3-6, cholesterolio, riebalų rūgščių ir fitosfingozino junginys), Bio-Placental EGFs (epidermio augimo faktoriai (baltymai), išgauti iš augalinės bioplacentos), EyeComplex 10, fito-peptidai, Lift peptide, oligopeptidas 6, peptidas 10.

KOKIAI ODAI SKIRTA? Visiems odos tipams.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Tepkite vieną ampulę per dieną, geriausia vakare, 28 dienas iš eilės ant akių kontūro srities, švelniai masažuodami, kol visiškai įsigers.

Papildoma informacija

Produkto kiekis

28 x 2ml

Kilmės šalis

Italija