Drėkinantis koncentratas – I

56,00 

Norint kuo ilgiau išlaikyti savo odą jauną, turėtume ją kuo daugiau drėkinti. Įlašinę kelis lašus šio itin drėkinančio koncentrato į savo įprastą Rhea kremą, praturtinsite jį niacinamidu, hialurono rūgštimi, bio-placentos augimo faktoriais ir oligopeptidais. Šie ingredientai turi dermos balansą ir imunitetą stimuliuojančių savybių bei gali apsaugoti jūsų odą nuo drėgmės stokos. Natūralūs keramidai ir interkorneocitų cemento pirmtakai padeda atkurti odos hidrolipidinę plėvelę ir epidermio barjerą.

Domina kaina? Susisiekite su mumis telefonu
+370 689 63981

Kategorijos: ,

Aprašymas

NAUDOKITE JEI, 
Jūsų odai trūksta spindesio, drėgmės ir ją reikia nuraminti.

AKTYVIEJI INGREDIENTAI
Hialurono rūgštis, chronokompleksas (alaus mielių darinys), ConcreteWax (keramidų 1-3-6, cholesterolio, riebalų rūgščių ir fitosfingozino junginys), Bio-Placental EGFs (epidermio augimo faktoriai (baltymai), išgauti iš augalinės bioplacentos), Hyalu-Fill (lokalaus naudojimo užpildas iš susietosios hialurono rūgšties), hidro gliukozė, niacinamidas, oligopeptidas 6, peptidas 10, tokoferolis, Transcutol®.

KOKIAI ODAI SKIRTA?
Visiems odos tipams, ypač kai odai trūksta spindesio, drėgmės ir ją reikia nuraminti. Tinka visiems odos tipams. 

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Įlašinti iki 2-6 lašus ryte ir vakare į įprastai naudojamą Rhea kremą.

PASTABA
Įlašindami kelis lašus koncentrato į veido kremą, sukursite savo individualų kremą. Galite juos derinti su tos pačios kosmetinės paskirties kremais, kad sustiprintumėte sinerginį poveikį. Taip pat galite derinti su skirtingos paskirties kremu, kad sukurtumėte savo daugiafunkcinį produktą. Transcutol® – tai galingas vektorius, esantis visuose B dozės stiprintuvuose, kuris dar giliau įstumia veikliąsias medžiagas, kad būtų pasiekti precedento neturintys rezultatai.

Papildoma informacija

Produkto kiekis

10ml

Kilmės šalis

Italija