Atjauninantis koncentratas – VI

60,50 

Deguonies prisotinta oda atrodo švytinti, sveika ir gyvybinga. Būtent tai ir yra tai, ko norime pasiekti su šiuo koncentratu, kurio sudėtyje yra gražgarstės ekstrakto, niacinamido ir biotechnologinio komplekso, gauto iš fermentuotų alaus mielių.

Domina kaina? Susisiekite su mumis telefonu
+370 689 63981

Kategorijos: ,

Aprašymas

NAUDOKITE JEI,
Odai trūksta deguonies ir ją reikia atnaujinti bei pagyvinti.

AKTYVIEJI INGREDIENTAI
Chronokompleksas (alaus mielių darinys), ConcreteWax (keramidų 1-3-6, cholesterolio, riebalų rūgščių ir fitosfingozino junginys), Bio-Placental EGFs (epidermio augimo faktoriai (baltymai), išgauti iš augalinės bioplacentos), fito-peptidas, Hyalu-Fill (lokalaus naudojimo užpildas iš susietosios hialurono rūgšties), oligopeptidas 6, niacinamidas, Proregen, gražgarstės ekstraktas, Transcutol®.

KOKIAI ODAI SKIRTA? Visiems odos tipams.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Įlašinti iki 2-6 lašų ryte ir vakare į įprastai naudojama Rhea kremą.

PASTABA
Įlašindami kelis lašus koncentrato į veido kremą, sukursite savo individualų kremą. Galite juos derinti su tos pačios kosmetinės paskirties kremais, kad sustiprintumėte sinerginį poveikį. Taip pat galite derinti su skirtingos paskirties kremu, kad sukurtumėte savo daugiafunkcinį produktą. Transcutol® – tai galingas vektorius, esantis visuose B dozės stiprintuvuose, kuris dar giliau įstumia veikliąsias medžiagas, kad būtų pasiekti precedento neturintys rezultatai

Papildoma informacija

Produkto kiekis

10ml

Kilmės šalis

Italija