Atjauninantis drėkinantis veido kremas (2in1- kremas+serumas)

93,50 

Iš visų mūsų kremų tai – galingiausias kovojant su chronišku senėjimu. Jis sprendžia „raukšlių“ problemą visais frontais, kad jūsų veidas atrodytų jaunatviškesnis: neutralizuoja laisvuosius radikalus, skatina ląstelių regeneracijos procesus ir atgaivina audinius. Kiekvienas komponentas yra duoklė jūsų grožiui: keramidai, sfingozino pirmtakas, kviečių gemalų aminorūgštys, tokoferolis ir murumuru sviestas atkuria tinkamą hidrolipidinės plėvelės funkcionalumą. Retinolis skatina epitelio regeneraciją ir neutralizuoja laisvuosius radikalus. Galiausiai, hialurono rūgštis, pantenolis ir bio-placentos augimo faktoriai tikslingai veikia gilias ir smulkias raukšles.

Domina kaina? Susisiekite su mumis telefonu
+370 689 63981

Kategorijos: ,

Aprašymas

NAUDOKITE JEI,
Jūsų oda yra sausa, su raukšlėmis ir jums patinka turtingos tekstūros kremai.

AKTYVIEJI INGREDIENTAI
Chronokompleksas (alaus mielių darinys), hialurono rūgštis, ConcreteWax (keramidų 1-3-6, cholesterolio, riebalų rūgščių ir fitosfingozino junginys), Bio-Placental EGFs (epidermio augimo faktoriai (baltymai), išgauti iš augalinės bioplacentos), kviečių gemalų aliejus, murmuru sviestas, pantenolis, retinolis, tokoferolis, Transcutol®.

KOKIAI ODAI SKIRTA? Brandžiai sausai odai.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA:
Tepkite jį ryte ir vakare ant švariai nuvalytos odos, kol įsigers, įmaišius jūsų odai labiausiai tinkantį B dozės koncentratą.

Papildoma informacija

Produkto kiekis

50ml

Kilmės šalis

Italija