Kūno, veido terapijos ir odos jauninimo procedūros – tai mano gyvenimas, darbas, hobis, laisvalaikis ir džiaugsmą kelianti veikla. Nuolat stengiuosi tobulėti, mokytis naujų veido ir kūno terapijų „subtilybių“ ir žinoma – visą tai perteikti savo klientams.

Mano pasirinktas darbas – kelias, kuriuo einu, nebuvo nutolęs nuo manęs, mano širdies ir mano pašaukimo padėti žmonėms. Visada siekiau harmonijos, meilės sau, mokinausi kaip atsipalaiduoti ir pasiekti vidinę ramybę. Dabar viską, ką išmokau ir toliau mokinuosi, noriu perteikti, papasakoti ir parodyti žmonėms, kuriems to reikia.

Įstojusi į kineziterapiją ir pradėjusi lankyti įvairiausius masažo kursus ir mokymus pajutau, kad pagaliau radau tai, ko mano širdis troško. Pagaliau esu laiminga, myliu tai, ką darau, o kaip stipriai myliu, Jūs tai pajausite ir suprasite apsilankę pas mane.

Esu kvalifikuota veido, kūno terapijų ir energetinių terapijų meistrė ir kineziterapeutė. Nuolatiniai kvalifikacijos kėlimo kursai man padeda tobulėti ir siekti geriausių rezultatų. Kiekvienas žmogus po terapijos atranda iš naujo savyje harmoniją, ramybę, gerumą, laimę ir meilę sau. Ir pradeda savaime šiais jausmais dalintis su kitais, todėl kviečiu ateiti pasilepinti ir atsikvėpti tyloje.

Jūsų, Sandra